Фартух з плитки на кухні (150 фото ідей): кращі новинки та гарні приклади оформлення фартуха плиткою з порадами, з чого можна зробити

Фартух з плитки на кухні: сучасні варіанти дизайну Фартух з керамічної та кахельної плитки + 150 фото.

У сучасній кухні немає нічого більш привабливого, ніж гарний колір, використаний для фартуха, який впадає в око в той момент, коли ви входите в цей простір.

Хоча є багато функціональних переваг додавання фартуха, багато хто починає розглядати цю функцію як естетичне доповнення, що покращує зовнішній вигляд кухні. Одна з причин, через яку кухонні фартухи в моді, полягає в тому, що багато будинків приймають ідею відкритого простору.

Розмір плитки на фартух

Перш ніж вирушити в гіпермаркет, необхідно визначитися з розмірами та довжиною фартуха. За промовчанням він повинен займати всю робочу зону від плити до раковини.

Його ширина та висота безпосередньо залежать від розташування меблів та його розмірів.

Головне, щоб його краї збігалися з висотою робочих поверхонь і заходили за нижній край навісних шафок.

Стандартні розміри:

  • Ширина – приблизно 120-150 сантиметрів;
  • Висота — 55-65 сантиметрів від робочого шару до навісних шаф;
  • Відстань від підлоги – приблизно 84-85 сантиметрів.

Вибираючи свій варіант, обов’язково з’ясуйте всі нюанси, пов’язані з доглядом за тим чи іншим матеріалом. Необхідно звернути увагу на позначку AA, яка вказує на те, що плитка призначена для частого використання миючих засобів.

Щодо розміру, дизайнери в основному вибирають плитку 10х10 см. Вона виглядає дуже акуратно та привабливо. Такий розмір дозволяє експериментувати з використанням кольорів. Також можна використовувати багато інших розмірів — 20×20, 60×60, 60×120. Все залежить від кухні та її обладнання.