Чим розчинити силіконовий герметик: найкращі способи, як і чим можна відтерти силікон у домашніх умовах з кахлю, плитки, ванної

Чим розчинити силіконовий герметик: огляд перевірених народних та хімічних ефективних засобів для видалення силікону

Після ремонту нерідко виникає потреба видалити залишки будівельних матеріалів із поверхонь та щілин. Давно помічено, що з часом герметик темніє і стає непривабливим або має тенденцію обламуватися в окремих місцях.

Найскладнішим завданням є очищення скла та прибирання його з тріщин, враховуючи те, що воно практично не стійке до кип’ятіння води та гарячої пари.

Основні методи

Повністю нетоксичні та екологічно чисті герметики застосовуватися для заповнення та зміцнення стиків, щоб запобігти зміні конструкції через стиснення, температуру або вологість. Герметики здатні забезпечити якісне поєднання окремих елементів конструкції та підвищити її міцність.

Акриловий герметик – основний герметик, який широко використовується через можливість повторного нанесення для локального ремонту дефектів стін, заповнення швів між мостинами, переходів від гіпсокартону до звичайних стін, закладення отворів навколо труб і скрізь, де необхідно створити непроникний шар між двома. матеріалами.

Акриловий герметик не такий гнучкий, як силікон, і швидше твердне у великих шарах.

У порівнянні з силіконом він більш універсальний, проте він краще прилипає до пористих поверхонь. Його можна використовувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.

До інших видів герметиків відносяться бітумні, бутиленові, сантехнічні, корпусні, пічні, будівельні, поліуретанові, паркетні, ліпні, покрівельні, гібридні та інші.

Щоб очистити плитку від елементів старого акрилового герметика, візьміть сухий наждачний папір із дрібною або середньою зернистістю. Добре обробіть герметик уайт-спіритом або аналогічним марнотратним засобом для полегшення процесу очищення.

  • Якщо поруч із обробленою поверхнею є предмети виготовлені з пластику, найкраще прибрати їх або накрити простирадлом.
  • По завершенні обробки насухо протріть поверхню.
  • Якщо у вашому будинку немає оцтової кислоти або уайт-спіриту, можна використовувати звичайну пемзу.
  • Цей засіб також підходить для видалення герметика з твердої та не залишає небажаних слідів на поверхні.
  • Після обробки пензою забруднених ділянок ви побачите, як герметик почне скочуватися у невеликі грудочки.

Тоді його легко можна будити зіскребти ножем. Після завершення роботи використовуйте суху тканину для видалення зайвої вологи.