Гідроізоляція ванної кімнати під плитку: що краще вибрати, наносити під кахель і використовувати як зробити гідроізоляцію підлоги.

Гідроізоляція ванної кімнати під плитку: покрокова інструкція з нанесення своїми руками гідроізоляції на підлогу у ванній кімнаті.

Мабуть, ні для кого не секрет, що у ванній кімнаті є місця, які потребують захисту від води. В основному це стосуватиметься зони навколо ванни, умивальників та душових піддонів. Давайте розглянемо, як захистити ванну від води та вологи. Ванна кімната зазвичай обробляється керамічною або кам’яною плиткою. Причому плитку кладуть не лише на підлогу, а й на стіни. Вони можуть бути як до стелі, так і лише до певної висоти.

Хоча здається, що облицювання кахлем повітронепроникне, це не зовсім так. Вода може проникнути під плитку через затирочну сітку. Особливою небезпекою є пошкодження плиткового покриття, що призводять до виникнення тріщин або порожнин.

Це особливо небезпечно, коли стіни оздоблені або збудовані з гіпсокартону — а стіни з тривалим та інтенсивним зволоженням можуть почати набухати, що, звичайно, матиме фатальні наслідки для наклеєної на них плитки.

Тому у ванній кімнаті найкраще зробити гідроізоляцію. Якщо немає можливості охопити все приміщення, принаймні можна зосередитися на найбільш схильних до впливу води частинах — на підлозі, навколо ванни, біля дитячого басейну, над умивальником.

=”/wp-content/uploads/rtyvhg_1381.jpg”>