Як класти плитку в кутах: основні способи правильного укладання плитки в кутах. Покрокова інструкція з фото та описом для початківців

Як класти плитку в кутах: поради майстра, як правильно викласти зовнішній та внутрішній кут керамічною плиткою, 90 фото

Будувати будинки без кутів, начебто, навчилися, але плитку без цього неприємного місця не укладають. Як варіант цей простір можна закрити меблями і не напружуватися, навіщо виконувати монтаж?

Але буває, що необхідне укладання плитки на кутах. Тому розглянемо 4 популярні методи на основі власних зусиль: пряма стиковка, завдяки підрізанню матеріалу, з використанням тримів або спеціальної кутової кахлі, зустрічається в деяких високоякісних лініях відомих виробників.
Укладання методом прямого стикування

Вважається найпростішою тактикою кладки кахлю в кутах. Опирається використання прямого кута. Плитка стикується без підрізування. Це дозволяє сховати один зріз, але другий відкриється для очей.

На практиці нівелюється кут із будь-якої сторони стіни.Не важливо, якщо це важкодоступне місце. Але вигідно залишати заводський зріз із зовнішнього боку, оскільки такий красивий.

Важливо: Ніяк не можна позбутися шва на стику. Допускається часткове затирання, але це позначиться на красі.

Можна скористатися перпендикулярною версією ідентичного стикування. Але метод обмежений, оскільки можливий лише за наявності спеціального бордюру.

Як створити перпендикулярне стикування:

  • Верхня плитка монтується горизонтально і немов нависає над краєм;
  • Це гарантує акуратний стик у кутку;
  • Навіс не більше 5 мм;
  • На кромці краю, що звисає, зберігається заводський зріз.