Укладання плитки без швів: технологія безшовного укладання керамічної та кахельної плитки. Чи можна класти плитку без швів на стіну?

Укладання плитки без швів: від підготовки основи до затирання швів. Інструменти, матеріали та особливості виконання робіт

Самостійно укласти плитку завдання не з легких, і саме тому багато хто довіряє її професіоналам. Але таке рішення коштує досить дорого, і саме тому виконання робіт своїми руками далеко не рідкість.

Ми підготували докладну інструкцію укладання плитки без швів з покроковим фото та відео, в якому професійні будівельники розповідають, як новачкові не допустити помилок.

Основні принципи роботи з кахлем

  • Укладання з мінімальним швом 1 мм, тому що менше робити не можна з експлуатаційних міркувань.
  • Краще використовувати керамограніт (особливо добре укладати плитку великих розмірів).
  • Підстава робимо ідеально рівним за допомогою стяжки.

Матеріали

Сьогодні керамограніт з бетонним ефектом є одним із найпопулярніших напрямків як у архітекторів, так і у їхніх клієнтів.

Завдяки обробці, яка точно відтворює тактильні та візуальні характеристики надихаючого матеріалу, ці вироби забезпечують основу для відмінних внутрішніх та зовнішніх дизайнерських схем з усіма технічними характеристиками керамограніту.

Вони привносять сучасну елегантність бетону в витончену, зносостійку керамічну плитку для підлоги та стін.

Нові колекції керамограніту доступні у великому розмірі, що забезпечує вигляд елегантної інтерпретації бетону, з дрібною зернистістю, що нерівномірно з’являється на поверхні, створюючи дефектну текстуру з природним, злегка зношеним зовнішнім виглядом.


Сучасний, столичний вигляд нової колекції матеріалів ідеально підходить для дизайну інтер’єрів таких місць, як лофти, а також для яскравих, свіжих дизайнерських схем фермерських будинків та інших ексклюзивних сільських проектів.

З кольоровою гамою від білого до темно-сірого ніжних відтінків, матеріал є природним вибором для строгих інтер’єрів із британським підтекстом або для кімнат зі скандинавським настроєм.

Колірна гама точно відтворює типові відтінки бетону завдяки широкому асортименту сірих відтінків, але вона також пропонує затишний, знайомий вид плитки ручної роботи в більш теплих відтінках.

Новий продукт підходить для встановлення з мінімальними швами, завдяки великим випрямленим розмірам, а також для з’єднання внутрішніх та зовнішніх зон із поєднувальним дизайнерським мотивом.

Потрібні наступні інструменти:

  1. Мастерок.
  2. Шпателі маленькі, середні, великі.
  3. Рівень.
  4. Гумовий молоток.
  5. Інструмент для обрізки керамограніту.