Витрата затирки для швів плитки на 1м2: приклади розрахунку, скільки потрібно епоксидної затирки Церезіт (Cerezit)

Витрата затирки для швів плитки на 1м2: формула розрахунку витрат плиткової затирки + порівняльна таблиця норм витрати

Стики є слабким місцем для багатьох плиткових поверхонь. Якщо ви хочете запечатати свою плитку, варто зібрати трохи більше інформації на цю тему і, таким чином, дійти оптимального результату.

Що потрібно розглянути

Метод розрахунку залежить від конкретної суміші затирання та вказується на її упаковці; залежить від кількості плиток, їх розміру, глибини та ширини шва.

На жаль, саме при затиранні плитки часто не вибирається оптимальний матеріал для індивідуального використання. Це пов’язано, перш за все, з тим, що це зазвичай береться до речі.

Перш ніж герметизувати плитку, найкраще витратити деякий час на підготовку, щоб ви довго насолоджувалися результатом надалі.

Є багато аспектів, які відіграють певну роль у виборі та обробці затирання. По-перше, матеріал повинен відповідати плиткам – за кольором, а також за властивостями. Також слід враховувати спеціальні місцеві умови, інструкції з догляду та особисті уподобання.

Не в останню чергу має сенс заздалегідь мати ясність про майбутні дії.Наприклад, якщо кольори плиток та швів мають сильний контраст, це може бути чудовим ефектом дизайну, але також виглядає дуже неспокійним.