Витрата затирки для швів плитки на 1м2: приклади розрахунку, скільки потрібно епоксидної затирки Церезіт (Cerezit)

Види затирання

Матеріал для використання залежить від плитки, яку ви хочете затирати. Плитка для патіо повинна відповідати іншим умовам, ніж плитка на кухні. Затирання для керамограніту не підходить для скляної мозаїчної плитки.

Тож уважно прочитайте інформацію виробника про придатність. У наступній таблиці ми узагальнили три типи затирки:

Затирання Особливості
Кварцовий розчин Кварцовий розчин дряпатиме чутливі, глазуровані поверхні при обробці і тому не повинен використовуватися при їх обробці.
Клей для плитки з високим пластиковим покриттям Скляна плитка та глазурована плитка зшиваються з високопластиковими плитковими клеями або з продуктами, які є клеєм та матеріалом затирання в одному для цієї конкретної мети.
Розчин із натурального каменю Є розчин, що спеціально підходить для натурального каменю, і навіть водопроникний тротуарний розчин, що є величезною перевагою для незапечатаних поверхонь, тому що там майже не можуть рости бур’яни.

Рада: Для оточуючих подовжувальних швів уздовж настінного підлогового з’єднання та по краях душових чашок, ванн та умивальників вам у будь-якому випадку знадобиться підходящий санітарний силікон, щоб закріпити плитки там.