Як підібрати затирку для плитки за кольором: покрокова технологія вибору правильної затирки для швів керамічної плитки (поради дизайнера)

Як підібрати затирку для плитки правильно? Рекомендації профі, як вибрати затирку за кольором для підлоги, стін або фартуха, 90 фото

Якщо ви вже вибрали ідеальну плитку для тієї чи іншої кімнати, на вас чекає ключове питання — яка затирка підійде. У пошуках відповіді не керуйтесь лише критерієм естетики, затирання на функціональність не впливає.

Колір шва повинен відповідати типу плитки — керамічної або кам’яної — розміру плитки, її формату та типу кімнати, в якій вона з’являється.

Як підібрати колір стику до кольору плитки

Контрастні кольори затирання зазвичай вибирають, щоб підкреслити унікальність плитки. Якщо ви вибрали плитку незвичайної форми, неповторного малюнка або хочете дуже благородного вигляду, слід вибирати затирання контрастного кольору.

Вибраний таким чином шов підкреслить колір плиток, чітко позначить їх форму і підкреслить ефектність розташування плитки — при правильному розміщенні ефект буде дуже елегантним.

Якщо ви хочете досягти ефекту однорідної гармонічної поверхні, слід вибирати колір затирання максимально наближений до кольору плитки.

Ви завжди повинні вибирати розчин, схожий на колір плитки, якщо ви вибрали кам’яну плитку — контрастний колір розчину відволікатиме від їхньої природної текстури.

    Тут ми повертаємося до функціональності стику – він не завжди грає декоративну роль. Ви повинні пам’ятати, що колір затирання має і практичне значення – у холі, холі, тамбурі та підсобних приміщеннях слід вибирати затирання темного кольору, просте у догляді за чистотою – затирання буде світлою. швидко мажеться.
  • У вітальні також має з’явитися досить темний стик — проте тут менше бруду, тому ви можете дістати стики яскравіших кольорів, привабливіших для очей. Колір затирання з дрібною плиткою може змінити сприйняття всієї поверхні.


Якщо у вас у вітальні є червоні акценти та нейтральна підлога з дрібної плитки, вибирайте затирання червоного кольору — вона стане сильним акцентом в інтер’єрі та поєднає їх за кольором.