Епоксидні затирання LITOKOL (Літокол): двокомпонентна затиральна суміш для плитки. Склад, колірна гама, інструкція із застосування.

Епоксидні затирки LITOKOL (Літокол): колірна гама, властивості та переваги, сфера застосування + розрахунок витрати матеріалу

Зовнішній вигляд облицьованої поверхні кахельною плиткою на половину залежить від якості використовуваної затирки, а також від дотримання відповідної технології.

Велика кількість різновидів затирок може збити з пантелику, проте важливо розуміти, що далеко не кожна підійде для певних умов. Епоксидна затирка Літокол користується великою популярністю у професійних майстрів, оскільки склад зарекомендував себе з найкращого боку.

Склад затирки LITOKOL

Епоксидна затирка складається з двох основних елементів. Як основне використовується епоксидна смола, її пов’язує затверджувач рідкого типу.

Завдяки такому поєднанню компонентів затирання виходить дуже надійним і естетично красивим.

  • Варто звернути увагу, що у продажу вона присутня у нерозведеному вигляді, фактично у вигляді двох окремих компонентів, які потрібно змішувати самостійно.
  • Змішування не є складним процесом, тому з ним зможе впоратися навіть майстер-початківець.
  • Зверніть увагу, що затирання досить швидко висихає, тому розводити потрібно саме стільки матеріалу, скільки планується використовувати.
  • Готовий склад у ємності потрібно періодично помішувати, щоб він не затвердів перед застосуванням.

Після нанесення з’являється напівпрозорий міцний шар, який повністю не пропускає вологу. Ця сторона дозволяє використовувати затирання як профілактичний засіб, що перешкоджає розвитку грибка в кімнатах з підвищеною вологістю.