Затирка для клінкерної плитки: інструкція з вибору та нанесення для зовнішніх робіт фасаду приватного будинку

Затирка для клінкерної плитки: покрокова інструкція, як затирати своїми руками напівсухою та пістолетною технікою (80 фото)

Клінкерна плитка широко використовується для зовнішнього облицювання будівель. Вона повсюдно застосовується при будівництві приватних будинків, також її використовують для облицювання терас та сходів. Склади для обробки клінкерної плитки повинні підбиратися з особливою обережністю, фактично навіть мала помилка може зіпсувати зовнішній вигляд всього фанерованого покриття.

Затірки для плитки клінкерного типу мають кілька особливостей, які потрібно знати і враховувати, щоб правильно закінчити облицьовування зовнішніх поверхонь.

Навіщо потрібна затирка для клінкерної плитки

На перший погляд може здатися, що затирка для клінкерної плитки зовсім необов’язкова, достатньо нанести з надлишком сполучного складу для кріплення самої плитки, її надлишки закриватимуть шви.

Однак насправді цього буде недостатньо для надійного кріплення плитки, і тим більше для її захисту від погодних умов, механічної дії, а також від ультрафіолетових променів.