Затирання швів підлогової плитки: покрокова інструкція, як правильно затирати статеву та настінну плитку своїми руками

Затирання швів плитки для підлоги: цементна, полімерна, епоксидна, поліуретанова. Поради, як правильно затерти шви на плитці

Практично у кожного господаря на підлозі є плитка. Через деякий час люди починають замислюватися над ремонтом. В одних дуже зіпсувалася плитка для підлоги, тому її потрібно замінити на нову. В інших вона у хорошому стані, а от шви потрібно оновити.

Щоб зайнятися швами, потрібно придбати затирку, яка допоможе зробити їх як новими.

Затирання для швів плитки для підлоги є матеріалом, яким буде заповнюватися місця між плиткою. Він захищатиметься від різних забруднень або вологи. Завдяки їй не з’являтимуться різні грибки чи пліснява.

Вибір затирки для плитки

Існує величезний асортимент затирання. Кожен зможе вибрати щось, що підходить саме для своїх швів. В даний час було відкрито дуже багато різних магазинів, звернувшись до якого зможете придбати потрібний товар.

Перш ніж підете в магазин, перегляньте відгуки про цей товар або уточніть у продавців-консультантів яке затирання краще вибрати.
У цій статті хочемо розповісти, на що потрібно звертати особливу увагу при виборі цього товару.

Обов’язково враховуйте такі особливості:

  • Колір;
  • Однорідність;
  • Еластичність;
  • Виробника;
  • Тип;
  • Вартість.

Це все необхідне, ніж ви повинні керуватися при покупці цього матеріалу.

Вибираючи певний колір затирання швів, клієнт повинен обов’язково враховувати колір самої плитки для підлоги. Тому в цьому випадку все залежить від вашого бажання. Оскільки виділяють безліч різних кольорів.

Однорідність та еластичність впливає на те, щоб не утворювалися різні грудочки в момент нанесення.