Облицювання ванної кімнати плиткою своїми руками: 120 фото варіантів дизайну та ідей для маленької або великої ванної кімнати

Облицювання ванної кімнати плиткою: основні етапи та технологія робіт. Керівництво, як обкласти ванну плиткою своїми руками

Ремонт у ванній на перший погляд здається дуже простим, проте насправді він має свої особливості, які також варто брати до уваги. перш ніж приступати, необхідно визначитися з цілою низкою особливостей, які вплинуть не тільки на зовнішній вигляд обробки, але й впливатимуть на надійність облицювання.

На сьогоднішній день великою популярністю користується кахельна плитка. Вона доступна, має колосальну кількість різновидів і дозволяє створити такий дизайн, який і замислювався від початку. Перед облицьовуванням необхідно визначитися, як саме проходитиме ремонт.

Ідеї дизайну та поєднання плитки у ванній (новинки 2024)

Під варіаціями необхідно розуміти можливі варіанти розміщення облицювального матеріалу на поверхнях ванної кімнати.

Існує три основні напрямки:

  1. Оформлення за допомогою плитки лише деяких частин приміщення. Такий спосіб застосовується у тому випадку, якщо необхідно здійснити зонування кімнати та розділити її на кілька окремих ділянок. Як правило, за допомогою кахельної плитки виділяється душова зона разом з раковиною, решта ванної може бути оброблена іншими матеріалами.
  2. Фіксоване облицювання стін.Такий спосіб використовується для створення двоїстого дизайну. З цією метою на стіни наносяться позначки, до яких потрібно викласти плитку. Зверніть увагу, позначки можуть бути як строго горизонтальні та рівні, так і плавні, фігурні, все залежить лише від фантазії. Адаптувати плитку під конкретні форми можна за допомогою низки інструментів.
  3. Повне оздоблення. Використовується трохи рідше, тому що має на увазі повне облицювання ванної кімнати плитки одного виду. Однак це зовсім не означає, що необхідно використовувати тільки один колір, за допомогою суцільного оздоблення, але використовуючи різні відтінки, можна домогтися зонування приміщення. Однак у цьому випадку необхідно використовувати додаткові предмети, щоб окрім видимого розмежування було ще й фактичне.

< "/wp-content/uploads/rtyvhg_7905.jpeg">

Зверніть увагу, оптимальний спосіб оформлення ванної кімнати залежить від габаритів конкретного приміщення. Варто враховувати, що кожен із способів може візуально звузити приміщення, так і розширити його при правильному використанні.