Сіра плитка для ванної кімнати: 125 фото новинок та гарних прикладів поєднань дизайну із сірою матовою або глянсовою плиткою

Сіра плитка для ванної кімнати – плюси та мінуси використання сірих відтінків в інтер’єрі. 125 фото ідей та кращих поєднань

Ексклюзивний виразний інтер’єр сантехнічного приміщення – мрія всіх власників, адже тут люди розслабляються, змиваючи вантаж та турботи трудових буднів. За давньою традицією в санвузлі затребуване біле оздоблення, але сіре забарвлення не менш ефектне, до того ж ним менше видно забруднення.

Це універсальний і гнучкий колір, якому при простоті і скромності властива солідність і шляхетність. Сьогодні він досить популярний, підходячи площам будь-якого метражу та багатьом стильовим напрямкам.

Специфіка сірої плитки

Відтінки даного спектру включають 200 різновидів, вражаючи своїм різноманіттям, вони об’єднані загальними особливостями:

  1. В оточення впускається якийсь серпанок, легкість і легкість.
  2. Різні тональності дозволяють зробити зонування.
  3. Облицювання поповнюється металевими деталями, хромованою фурнітурою, нікельованими відкритими полицями та сушки для рушників.
  4. Монотонність та бляклість органічно розбиваються яскравими акцентами.
  5. Темно-сіре забарвлення прийнятне у просторій ванній, обіцяючи їй глибину та витонченість, бажано чергувати його з освітленими вставками, що несуть спокій та затишок.У скромній кімнатці краще маніпулювати світлими кахлями, які в альянсі з дзеркалами та склом сприятимуть розпливчастості просторових кордонів.

Правильне рішення – взяти за основу кілька спектральних звучань, суцільна сірість пригнічує на психіку.