Плитка під мармур для ванної кімнати (200 фото): сучасні ідеї дизайну + модні новинки оформлення інтерєру плиткою під мармур

Плитка під мармур для ванної кімнати: реальні фото-приклади з декорування ванної, поєднання та комбінування стилю

Забарвлення керамічної плитки під мармур – одне з найпопулярніших. Вона виглядає природно та благородно. Такою плиткою можна оформити і стіни, і підлогу. Вкладати її відносно просто, але слід звернути увагу на нюанси.

Як оформити ванну під мармур

Ванна з мармуровими стінами та підлогою нагадує собою турецький хамам. Вона виглядає благородно, у ній хочеться розслабитись. Підсвідомо мармур здається холодним, тому в такому приміщенні не буде душно чи занадто спекотно.

Оскільки мармур – натуральний камінь, то одним своїм виглядом він говорить про благородство та розкіш.

Способи оформити ванну мармуром:

  • Натуральний мармур. Натуральний, цілісний камінь виглядає дуже красиво і приємний на дотик. Проте вартує він досить дорого. Цей матеріал дуже важкий, що накладає суттєві обмеження, тому що дає велике навантаження на перекриття чи фундамент. Також цей матеріал складний в обробці та встановленні.
  • Керамограніт. Хороша заміна натурального мармуру. За ціною він займає середнє місце між керамічною плиткою та натуральним каменем. Великі листи керамограніту виглядатимуть цілісно у ванній.При виборі цього матеріалу важливо звернути увагу на вагу, оскільки він є досить важким.
  • Керамічна плитка з мармуровим малюнком. Найбільш простий та дешевий варіант. Малюнок та кольорів існує велика кількість, завдяки чому плитку можна підібрати під будь-який дизайн. Покласти цей матеріал навіть під силу.

Вибір керамічної плитки може бути утруднений лише її різноманіттям. Виробники представляють велику кількість різних форматів, кольорів та текстур.