Облицювання печі керамічною плиткою своїми руками: найкращі способи для початківців з обробки печі в житловому будинку

Облицювання печі керамічною плиткою: покрокова інструкція з фото та описом, як обкласти піч або камін керамічною плиткою

Існує величезний вибір плитки. Вона відрізняється за формою, розміром, кольором та ціною. Спочатку покупець повинен, знати для яких цілей купуватиметься цей товар. У цій статті хочемо докладніше поговорити саме про керамічну плитку.

Керамічна плитка легко піддається збиранню та має високу якість використання. До її складу входить червона та біла глина. Багато хто радить купувати цей товар із білої глини.

Вона більш міцна та довговічна у використанні. Це також потрібно враховувати при виборі даного товару.

Види керамічної плитки для печі

Виділяють кілька її різновидів. До них відносять такі варіанти:

  • Бікоттура;
  • Глазурна;
  • Клінкерна;
  • Котто;
  • Керамограніт.

Тепер давайте поговоримо від кожної докладніше.

Плитка бікоттура проходить подвійне випалення, після чого набуває гладкої текстури. Цей матеріал можна використовувати для роботи зі стінами та підлогами.

Глазурну плитку багато майстрів називають керамічний кахель. Вона також може використовуватися для перетворення стін і підлог.У різних магазинах цей товар буде представлений у вигляді матеріалу із напівпрозорою глянсовою емаллю.
Є так само плитка непрозора, але з глянсовою емаллю. У цих двох видів буде матова та рельєфна текстура. Плитки має протиковзку поверхню, що дуже зручно.

Дуже великим попитом користується ця модель із дрібнорозмірними мозаїчними елементами. Багато клієнтів купують її, щоб урізноманітнити стіни або підлогу свого будинку.

Якщо клієнту потрібна плитка, яка має нерівну кромку, тоді потрібно купувати клінкерну модель. Цим товаром можна обробити не тільки підлогу та стіни, а й камін. За допомогою цього виду притки, можете створити інтер’єр у стилі хай-тек, лофт, кантрі, мінімалізм. Все залежить від вашої фантазії.

Вибираючи плитку котто, можете отримати нерівність текстури поверхні з натуральними відтінками. Цей варіант плитки найбільше використовується для роботи з підлогами.

  • Керамограніт найкраще використовувати у приміщеннях з великою площею.
  • Ця плитка буває з матовою або глянсовою текстурою великих розмірів.
  • Якщо клієнту потрібне безшовне укладання, цей варіант плитки дуже навіть підійде.

Ця модель плитки має безліч різних відтінків. Також на ній можна щось зобразити за допомогою фотодруку.