Новинки дизайну плитки 2024 року: ТОП-150 фото новинок та сучасних ідей оформлення інтерєру кухні, ванної та туалету

Новинки дизайну плитки 2024 року – тренди, модні ідеї та вдалі поєднання. ТОП-150 фото варіантів гарного оформлення інтер’єру

Керамічну плитку вважають за краще використовувати не тільки через її міцність і практичність, але й завдяки її зовнішньому вигляду, який багато може змінити при декоруванні приміщення.

Цей матеріал довговічний, не боїться вологи, багатий на візерунки та орнаменти, палітру відтінків. Цією плиткою рекомендують покривати стіни кухонь, ванних кімнат, передпокоїв та інших кімнат. Вибираючи керамічну плитку як декор, варто знати про сучасні тенденції та орієнтуватися на них.


Натуральні фактури плитки (трен сезону 2024)

Зараз у моді натуральність, і це стосується також інтер’єру.Завдяки цьому тренду з’явилася величезна кількість привабливих видів керамічної плитки, які підходять для оформлення приміщень цього року.

Рекомендується вибирати той матеріал, який імітує деревину, якийсь вид натурального каміння, метал. На ринку запропоновано велику кількість варіантів на будь-який смак. Перевагу варто віддавати більш грубим фактурам.

Найпопулярнішими вважаються варіанти керамічних плиток, що неймовірно реалістично імітують натуральне дерево. Деякі виглядають настільки природно, що розібрати справжній матеріал можна лише торкнувшись поверхні. Екстравагантних та кричучих варіантів цього року майже не використовують.

Модними зараз є спокійніші, нейтральні палітри відтінків. Переважно сірі та чорні кольори. Особливо добре, якщо вони будуть матовими. Надати жвавості кімнаті вдасться, якщо вибрати кахельну плитку з текстурою.

Під час вибору плитки варто враховувати також інтер’єр приміщення, яке планується декорувати їй. Вид обробки повинен відповідати зовнішньому вигляду кімнати, бути в гармонії з вже побудованою там атмосферою. Тільки тоді і вийде модний, привабливий простір.