Вирівнювання підлоги плитковим клеєм: вибір складу та покрокова інструкція, як вирівняти стяжку під лінолеум, ламінат та плитку

Вирівнювання підлоги плитковим клеєм: технологія виконання робіт з фото та описом, як вирівняти нерівну підлогу під плитку

Після створення стяжки підлоги на його площині можуть проявитися будь-які дірки у вигляді щілин, тріщин, опуклостей на цементній основі. Такі дефекти можуть з’явитися не відразу, а з часом.

У такому випадку можна підлозі надати рівності недорогим методом – застосувати клейову суміш для плитки. Процес підрівнювання підлоги не займе багато часу, але дозволить влаштувати відмінне покриття на підлозі. Така процедура неважка у виконанні навіть для початківців, що в цьому допоможе? Поговоримо про це докладніше у подальшому описі.

Яка потрібна підстава для укладання підлоги

Вирівнювання основи для завершення покриття потрібно робити завжди. Коли ця справа буде виконуватися якісно, ​​то триваліший термін прослужить підставу.

Необхідність у стяжці з’являється, коли утворюється нова основа або для вирівнювання застарілих основ, які стали непридатними. Після засихання, площина підлоги може перестати відповідати вимогам лише згодом.

Причиною можуть стати початкові порушення у методі створення суміші або недотримання черговості дій.Коли використовуються розчини, що само вирівнюються – вони накривають площину рівно, закриваючи всі щілини, але існує ймовірність, що менш глибокі прорізи вони не заповнять.

Рекомендація. Тут зможе допомогти клейова суміш для плиток, що накладається кулею з перепадом від 25 мм до нульової позначки. Інші клейові суміші перекривають дефекти від 4 до 5 см, не торкаючись менших.