Укладання плитки на підлогу по діагоналі: покрокова технологія, як класти підлогове покриття та визначити початкову точку

Укладання плитки на підлогу по діагоналі своїми руками: інструкція, як правильно покласти плитку діагональним способом
Вважається, що укладання плитки на підлогу по діагоналі – завдання не з легких. Навіть досвідчені майстри знаходять таке замовлення важким, тому що така кладка має свої нюанси. Слід бути готовим морально та фізично до того, що така робота забере багато часу та сил.

Незважаючи на те, що таке укладання є більш трудомістким, на відміну від звичайного, саме воно допомагає досягти дуже незвичайних результатів та відкрити інтер’єр тієї чи іншої кімнати з іншого, більш вигідного боку.

Переваги та недоліки укладання плитки по діагоналі

Плюси

До плюсів даного способу можна віднести такі моменти:

  1. Візуальне збільшення простору. Якщо приміщення, в якому проводиться ремонт, має невелику квадратуру, то саме розташовані по діагоналі шви допомагають візуально подовжити підлогу. Досягти більшого ефекту допоможе комбінування двох-трьох відтінків.
  2. Ефективність. Тому що мало хто ризикує оформити простір своїх кімнат подібним чином, таке укладання виглядає не притерто і досить нове.
  3. Маскування нерівностей. Дуже часто буває так, що розташування стін не є паралельним один одному.Якщо у випадку з прямим укладанням такий недолік відразу впадає в око, то діагоналі допомагають згладити ефект нерівності, перетягуючи всю увагу на себе.
  4. Акуратність. Таке розташування плит виглядає більш витончено.
  5. Зонування простору. При використанні двох різних укладок можна зорово розділити простір на дві частини.