ТОП-найкращих плиткових клеїв: рейтинг 2024 року якісного клею для ванної, теплої підлоги та зовнішніх робіт

ТОП-кращих плиткових клеїв на 2024 рік: огляд найпопулярніших марок клею для внутрішніх та зовнішніх робіт за відгуками

Виробники будівельної хімії пропонують широкий вибір плиткових клеїв з широким діапазоном параметрів та властивостей, що визначають їх застосування.

З цієї причини клей для підлоги не підходить для приклеювання плитки в гаражі, а високотемпературний клей не може використовуватися як клей для плитки на відкритому повітрі.

Всмоктуючі властивості плитки

Вибираючи плитковий клей, слід керуватися насамперед поглинаючою здатністю плитки. Це її найважливіша властивість, яка впливає на адгезію клею та його розподіл під поверхнею плитки.

Неправильно підібраний клей не буде рівномірно розтікатися під плиткою і, як наслідок, може призвести до розтріскування плитки під навантаженням або несприятливими погодними умовами.

Крім того, використання клею з недостатньою адгезією у разі плитки з мінімальним водопоглинанням (наприклад, у разі керамограніту або клінкерної плитки) не гарантує достатньо міцного зчеплення з основою.

Щоб правильно вибрати клей для зовнішньої або внутрішньої плитки, вам слід ознайомитися з методом маркування типу та класу клеїв і на цій основі точно підібрати клей для передбачуваного використання.