Клей Титан: види, інструкція із застосування, склад, ціна, переваги та недоліки, характеристики, відгуки про універсальний клей Titan

Клей Титан: що клеїть та чим розчинити? Технічні характеристики універсальної суміші + опис складу та поради щодо вибору

Зведення та оздоблення як житлових, так і виробничих приміщень неможливі без додаткових інструментів та склеювальних речовин.

Одним із яких є клей «Титан». Про властивості та застосування якого буде розказано у цій статті.

Характеристика клею Титан

«Титан» добре себе зарекомендував під час проведення будівельних та оздоблювальних робіт. Засіб ділиться за складом, кожен з якого відрізняється між собою за ємністю виробництва та іншими характеристиками.

Головна особливість цієї речовини полягає в тому, що клей належить до скріплювальної продукції, зовсім не пропускаючи сторонню вологу, бруд та запобігаючи механічному впливу.

Вперше про клей почули майже 30 років тому. З тих пір він за популярністю не поступається своїми аналогами і склеює практично всі матеріали. Тому й носить назву універсальної речовини. При цьому клей з’єднує навіть різні за формою та складом виробу.