Склад та види плиткового клею: які бувають, що входить до складу і як зробити своїми руками плитковий клей на цементній основі

Склад та види плиткового клею: докладна класифікація суміші для керамічної підлогової або настінної плитки (70 фото)

Правильний вибір плиткового клею – одне з найважливіших рішень для естетичності та довговічності плиткового покриття. На ринку існує безліч різних типів готових клею для плитки, але кожен з них може мати різне застосування.

Типи плиткового клею

Існує три типи плиткового клею. Найчастіше вибирають тип, тобто цементний клей. Він дуже універсальний і підходить для різних поверхонь і матеріалів. Це плитковий клей надзвичайно міцний підходить і для гіпсової плитки.

Клей Type C сухий, змішайте його з водою у потрібній пропорції. Готовий плитковий клей це тип D, тобто дисперсійний клей. Це простий у використанні клей.

Прекрасно працює як клей для гіпсової плитки, також може використовуватися для приклеювання плитки до дерева, металу, добре працює з керамогранітом. Це ідеальний клей для плитки.Інший тип плиткового клею – R, який є клей на основі реактивних смол. Його найголовніша перевага – максимальна та повна водонепроникність. Це найкращий клей для плитки, підходить і для теракотової плитки у ванній або кухні.

Він чудово захищає від протікання води, тому повністю стійкий до підвищеної вологості повітря у цих приміщеннях. Його також можна використовувати для плитки для підлоги.