Плитка для туалету: 150 фото варіантів дизайну + поради щодо вибору та укладання плитки своїми руками (інструкція для новачків)

Плитка для туалету (150 фото): гарні варіанти обробки дизайну для маленької або великої площі приміщення

Краса, затишок і гармонія – це те, чого прагне кожна людина, ремонтуючи своє житло. Якщо ремонт намічається у ванній кімнаті або туалеті, то варто серйозно задуматися над вибором матеріалу, що використовується.

Особливості вибору плитки для туалету

Оскільки в цих зонах приміщення переважає підвищена вологість, то найбільш правильним рішенням стане придбання плитки. Необхідно вибирати якісний матеріал, це допоможе заощадити не лише час, а й гроші, адже недаремно існує вираз: «Скупий платить двічі».

Оздоблення плиткою – чудове рішення! Цей матеріал має безліч переваг:

  1. Плитка не містить у своєму складі шкідливих компонентів. Тому цей матеріал є абсолютно безпечним для здоров’я людини.
  2. Керамічна плитка – це зносостійкий та практичний матеріал, що допомагає підтримувати чистоту приміщення на найвищому рівні.
  3. Він ідеально підходить для кімнат з підвищеною вологістю тим, що не вбирає воду і стійкий до утворення цвілі і грибка.
  4. На сьогоднішній день вибір плиткового покриття широкий та різноманітний. Це дозволяє здійснити будь-які найсміливіші бажання в інтер’єрі.
  5. Він легко миється і не вимагає особливого догляду.Достатньо застосувати губку та будь-який миючий засіб для делікатного прибирання.

При виборі оздоблювального матеріалу багато людей роблять ухил тільки у бік дизайну, не припускаючи того, що існує ряд певних правил, які допомагають підібрати якісну плитку, а саме:

  1. Кахельна плитка не годиться як обробний матеріал для підлоги, так як вона досить легка і тендітна, і від зайвого навантаження може деформуватися і тріснути. До того ж, дана плитка досить слизька, а це вже небезпечно для здоров’я.
  2. Те саме стосується і підлогової плитки. Вона досить важка і не зможе триматися на вертикальній площині. Тому її використання не рекомендується як оздоблення стін.
  3. Потрібно заздалегідь продумати потрібну кількість плитки. Краще взяти її із запасом, приблизно на 15% більше, тому що деяка частина матеріалу може пошкодитися при укладанні.