Види та класифікація керамічної плитки для стін, підлоги: типи, класи, характеристика, призначення, властивості, ціни + поради на вибір

Види та класифікація керамічної плитки: посібник з вибору відповідного варіанту обробки у ванну кімнату, кухню та туалет

Керамічна плитка вважається затребуваним видом оздоблювального матеріалу, що має велику кількість переваг. Різноманітність форм та моделей дозволяє швидко освіжити простір та надати йому естетичного вигляду. Для виробництва виробів застосовують екологічно чисті компоненти, які мають гарні експлуатаційні характеристики, здатні швидко прикрасити інтер’єр і не потребують складного догляду.

Практично у всіх напрямках дизайну використовується керамічна плитка. Цей вибір заснований на зовнішньому вигляді, експлуатаційних характеристиках та міцності матеріалу. Величезний вибір моделей дозволяє підібрати ідеальний варіант, що дозволяє втілити незвичайні дизайнерські рішення. Керамічний декор використовують для оформлення вертикальних площин, підлоги, сходових прольотів.

Розберемо докладніше види та типи керамічної плитки. Визначимо, які моделі вважаються популярними серед користувачів. Рекомендації фахівців дозволять підібрати якісні вироби.