Італійська плитка (150 фото): сучасні новинки дизайну та красивого оформлення інтерєру + вдалі приклади поєднань плитки

Італійська плитка: для підлоги та стін ванної кімнати або кухні (150 фото). Огляд усіх видів та найкращих прикладів в інтер’єрі

Італійська плитка користується попитом на світовому ринку. Матеріал приваблює перевіреним виготовленням та привабливим зовнішнім виглядом. Італія — європейський виробник, який надає гарантії на власну продукцію та підтверджує якість.

Не один рік задовольняє запити споживачів, продаючи товар за доступною вартістю та відповідною якістю. Далі розглянемо привілеї та відмінності італійської плитки.

Особливості Італійської плитки

Перевірений продукт виконує функціональну роль: не пропускає вологу та зберігає тепло у ванній кімнаті. Враховується зовнішній вигляд плитки, що гармонійно входить у дизайн домашнього інтер’єру.

Італійський виробник розмежовує продукт між призначенням та функціональністю. Кожне приміщення заслуговує на увагу. Тому для кухні, ванної, передпокою та вітальні доступні окремі варіанти плитки.Плитка – облицювальний матеріал, призначений для стін та підлоги. Тому виробникам важливо враховувати місце експлуатації продукту.

Італійський товар відрізняється характерними характеристиками, чого не скажеш про продукцію сторонніх виробників.

  • Італійський виробник гарантує міцність продукції. Наприклад, італійський кахель можна порівняти за стійкістю з бетоном.
  • Керамічна італійська плитка прикрашає парки, стадіони та інші громадські місця. Матеріал не піддається зовнішній деформації, стійкий до серйозного навантаження.
  • Для «розумної» підлоги з підігрівом потрібен перевірений матеріал. Італійська кахель впоратися з таким завданням на 100%. Після вимикання підлога не остигає швидко, тому тривале збереження тепла принесе комфорт у санвузол або ванну. Такий підхід економніше позначається на витраті електрики.
  • Вогнетривкість дозволяє використовувати плити в кухонних приміщеннях, або оформляти зону камінів.
  • Стійкий візерунок зберігається протягом багатьох років. Спеціальна італійська рецептура гарантує гарне оформлення та довгу естетичну підтримку. Майстерність нанесення малюнка сучасний виробник перейняв у ремісників давніх-давен, які вміли створювати справжні шедеври.

Імпортні матеріали мають високу вартість. Італійська плитка коштує цих витрат, якщо бажаєте отримати надійний, практичний та красивий продукт.