Як класти плитку на гіпсокартон: поетапна інструкція, як правильно укладати плитку у ванній кімнаті та на кухні

Як класти плитку на гіпсокартон: проста технологія для новачків, як правильно клеїти і звідки треба починати (у ванній та на кухні)

Листи гіпсокартону – популярний у використанні будівельний матеріал, що впливає на зменшення термінів проведення різних ремонтних та будівельних завдань. За рахунок нього створюються незвичайні архітектурні рішення та успішно вирівнюються різні підстави.

На його поверхні наклеюють шпалери різних видів, його фарбують. Іноді з’являються складності при укладанні плитки на поверхню, що описується. Якщо дізнатися більше про всі деталі, можливо своїми силами виконувати цей процес в різних кімнатах будинку.

Чи підходять для плитки основи з ГКЛ

Керамічну плитку нерідко застосовують для обробки стін та підлог у санвузлах, коридорах та житлових кімнатах. Відповідно до технології, її потрібно влаштовувати на площинах, які позбавлені великих перепадів висоти.

Для підрівнювання основи під установку кахлю зазвичай використовуються штукатурні розчини, суміші гіпсу або цементу з піском. Домашнім майстрам із ними керуватися важко без спеціальної підготовки.

Робочий процес щодо їх застосування – довгий і брудний загалом. Монтування плит гіпсокартону – це чудова заміна важкому та забирає багато сил вирівнюванню розчинами.