Як правильно класти бруківку своїми руками: покрокова інструкція з фото та докладним описом технології укладання на дачній ділянці

Як правильно класти бруківку: технологія укладання своїми руками. 115 фото красивих варіантів мощення у дворі та на дачі

В даний час все частіше кожен із Вас помічає, що на доріжках почали стелити не асфальт, а тротуарну плитку чи бруківку. Кожен із цих матеріалів хороший за своїм, все залежить, з якою метою нею будуть користуватися.

Бруківка це міцний матеріал, товщина якого дозволяє витримувати великі навантаження. Цей товар щільно укладають один до одного на піщану подушку. Цей будівельний матеріал виготовляється із каменю граніту або пісковика. За вартістю він виходить дорого.

Є клієнти, які потребують цього будівельного матеріалу, але ціна їх не влаштовує. Тому вони можуть зробити вибір на користь бруківки, виготовленої зі штучного каменю. Його багато хто знає як бетон. Бетонну бруківку можна придбати будь-якої форми та кольору. Розміри цього будівельного матеріалу досить точні, що дозволяє спростити роботу при укладанні.