Тепла підлога на кухні під плитку: як вибрати, зробити та встановити своїми руками. Інструкція з описом усіх переваг та недоліків

Тепла підлога на кухні під плитку: переваги кабельної, плівкової та стрижневої системи + поради щодо вибору та встановлення

Кухня – місце, де збирається вся сім’я. Важливо, щоб було затишно та приємно проводити час разом із усією сім’єю за приємною вечерею чи недільним обідом. В даний час все більшою популярністю користується утеплення кухні підлогами з підігрівом.

Підігрів повітря відбувається рівномірно. Тепло йде знизу, підлога залишається теплим місцем. Обігрів кімнати здійснюється швидше, ніж за центрального опалення традиційними радіаторами, що знаходяться під вікном.

Підлога на кухні

Але не завжди це можливо. Дерев’яну підлогу на кухні підігрівати не можна. Дерево швидко зсихається. Підлога почне скрипіти. Ходити дерев’яною підлогою приємно.

При нагріванні підлога, покрита лінолеумом виділяє хімічні речовини. Що шкодить вашому здоров’ю.

Керамічна плитка – оптимальний вибір. Миється легко, стійка до тертя. За всіх переваг, така підлога має недолік, холодна основа.

Якщо центральне опалення гріє слабо, це варіант альтернативи додатковому опаленню. В результаті економія електроенергії та нагрівальний ефект – вище.


img src=”/wp-content/uploads/rtyvhg_19057.jpg”>


=”/wp-content/uploads/rtyvhg_19112.jpg”>