Укладання плитки в стилі пэчворк: 120 фото варіантів красивих ідей дизайну та оригінального декору інтерєру

Укладання плитки в стилі пэчворк: створення колажу для кухні, туалету та ванної кімнати з імітацією клаптевої техніки своїми руками

Однією з досить цікавих варіантів прикраси кімнати є укладання плитки в стилі печворк. У перекладі з англійської це слово означає «шити з клаптиків». Найяскравішими прикладами даного напрямку в мистецтві можуть стати різні ковдри, які наші бабусі та прабабусі шили не з цільного шматка тканини, а з численних клаптиків різного кольору та розмірів.

Що таке пэчворк

Сам по собі пэчворк є унікальним напрямком у творчості, який не кожному сподобається. Тим не менш, прикрасити ванну кімнату, вбиральню або кухню в такому стилі – однозначно розповість про ваш тонкий смак та поінформованість у сфері дизайну.

Принципи пэчворка в чомусь схожі на викладку мозаїчної плитки, тому що є певний підряд для кожного фрагмента. Можливе використання дрібної та великої кахлі, можливе комбінування елементів різних розмірів.

Велика плитка поєднує комбінацію з кількох візерунків, коли дрібна обов’язково несе на собі один певний орнамент. Ось чому, маючи у розпорядженні дрібніші елементи, ви маєте простір для польоту фантазії, коли більшими простіше облицьовувати стіни або викласти підлогу і буде видно набагато менше швів.