Укладання плитки ялинкою: покрокова технологія укладання підлогової плитки під паркет (ялинкою) своїми руками

Укладання плитки ялинкою під паркет: можливі труднощі та способи їх вирішення. 110 фото найвдаліших прикладів дизайну в інтер’єрі

Кераміка часто використовується для оформлення приміщень. Причому якщо раніше віддавали перевагу дизайну санвузла керамічною плиткою, то тепер можна підібрати варіант укладання, який підійде для будь-якого виду приміщення. Підлогове покриття, виконане з кераміки, набирає популярності. Все завдяки міцності, стійкості до вологи, а також зносостійкості. Якщо ви хочете внести в інтер’єр більше оригінальності, це ідеальний матеріал для експериментів в інтер’єрі.

Широкий асортимент колірних рішень та фактур дозволяє створити цікаві композиції. Існує безліч варіантів укладання керамічної плитки, але одним із найцікавіших є укладання ялинкою.

Оживіть підлогове покриття, вибравши якісну керамічну плитку для підлоги. У матеріалах цієї статті ви зустрінете багато цікавих ідей та корисних порад, як правильно укласти плитку ялинкою. Основний матеріал, який ви можете розглянути – керамограніт, він має бути досить щільним та міцним.