Стяжка підлоги у ванній під плитку своїми руками покроково: технологія заливки, гідроізоляції основи + інструкція для новачків, як зробити

Стяжка підлоги у ванній під плитку: процес заливання, нюанси монтажу та вирівнювання сухої, напівсухої або мокрої стяжки

Якщо ви надумали у ванній кімнаті покласти плитку, то потрібно буде обов’язково зробити гарну стяжку. Якщо у вас немає досвіду в цій роботі та знань, ми допоможемо розібратися в цій темі. Сьогодні ми поділимося з вами декількома способами створення стяжки вола у ванній кімнаті.

Підготовчі роботи

Деякі майстри-початківці з ремонту переконані в тому, що для заливки потрібно лише демонтувати стару підлогу, але це велика помилка. Видалення чорнової основи – це лише початок робіт перед заливкою бетонної основи.

Сміття потрібно прибрати все, причому не тільки щіткою, а й пилососом. Після цього виконуються роботи з підведення всіх необхідних комунікацій та закладання всіх тріщин і сколів, якщо вони є.

Вологозахист повинен облаштовуватися з хороших матеріалів, у такому разі ви не затопите своїх сусідів при протіканні теплої підлоги або інших сантехнічних пристроїв.

Ми б не рекомендували вам робити гідроізоляцію тільки з ПЕ-плівки, оскільки вона руйнується бетонною основою протягом року.Для кращої гідроізоляції варто використовувати бітумну мастику або полімерні склади, тому що вони краще справляються зі своїми функціями.