Трап для душу в підлозі під плитку: покрокова інструкція з монтажу зливу з гідрозатвором + поради експерта щодо вибору розміру

Трап для душу в підлозі під плитку: що це таке, як вибрати, а також встановити. Вчимося робити слив своїми руками (75 фото)

Сучасним типовим забудовам притаманний мінімалізм. Площа для розміщення ванної кімнати настільки мала, що власники квартир все частіше перетворюють її на душову.

Душеві кабіни, які купуються в магазинах, мають високий піддон: він стає перешкодою для людей, які мають проблеми з ногами. Можна зробити душ із рівною статтю своїми руками. Головним завданням встановлення душової кабіни є правильний монтаж зливу у підлозі.

Призначення трапу для душу

  • Відводити використану воду з душу;
  • Уловлювати сміття;
  • Затримувати каналізаційні запахи;
  • Забезпечувати герметичність підлоги.

Матеріал виготовлення сантехнічного вузла не повинен бути схильний до корозії, тому його виготовляють із пластмаси або нержавіючого металу. Зовнішня форма цього пристрою може мати різноманітну конфігурацію: круглу, овальну, прямокутну, квадратну та трикутну.

За місцем встановлення – точкові зливні отвори (у будь-якому місці підлоги), лінійні та пристінні трапи ставляться вздовж стін або в кутах душової.Для зручності монтажу сучасні пристрої мають висоту складання, що змінюється. Існує можливість підібрати трапи з одиночним випуском чи прохідним. Прохідний має два відводи для води. При виборі слід звернути увагу на діаметр випусків, вони повинні збігатися з діаметром труб. Можна зробити пробне складання.