Монтаж теплої підлоги під плитку: покрокова технологія монтажу та укладання електричної та водяної теплої підлоги своїми руками (98 фото)

Монтаж теплої підлоги під плитку: посібник з укладання та встановлення своїми руками теплої електричної кабельної підлоги

Установка теплої підлоги в приватному будинку забезпечує гідний рівень комфорту у сьогоднішньому метушливому ритмі життя. Що стосується опалення, то більшість людей давно віддає перевагу центральному опалюванню плит і камінів.

Купівка дров, обігрів печі, холодна, неприємна підлога у більшості приватних будинків йде в минуле або навіть, в принципі, не планується. Крім того, для обігріву можна використовувати лише теплу підлогу, якщо споруда правильно герметизована.

У чому переваги теплої підлоги

Одна з найважливіших переваг — вже згадана тепла підлога. Температура у приміщенні підтримується навіть тоді, коли мешканця немає будинку, і приміщення не перегрівається. Температура теплої підлоги регулюється, може використовуватися як основне та як додаткове джерело тепла, нагріваючи повітря у всьому обсязі від підлоги до стелі.

До інших плюсів теплої підлоги можна віднести такі:

  • Тепла підлога гіпоалергенні, тому підходять для алергіків. Теплі підлоги зменшують потік повітря, зменшують кількість пилу та спрощують його догляд. В результаті повітря в приватних будинках з теплою підлогою набагато чистіше.
  • Для обігріву приміщення не потрібні радіатори, які значно звільняють місце на стінах.
  • Наявність підлог з підігрівом збільшує вартість нерухомості.
  • Енергоефективність підвищується, якщо підлога з підігрівом підключена до відновлюваних джерел енергії або теплового насоса.