Укладання плитки на деревяну підлогу: покрокова інструкція, як покласти керамічну або кахельну плитку на деревяну підлогу.

Укладання плитки на дерев’яну підлогу своїми руками поетапно: стяжка, вирівнювання, підготовка основи та оздоблювального матеріалу

На думку фахівців, укладання плитки на дерев’яну підлогу – не найкраща ідея. Два матеріали просто несумісні один з одним. Коли все ж таки виникає необхідність це зробити, слід дотримуватися певних правил попередньої підготовки підлоги та способу укладання.

Минуси укладання плитки на дерев’яну підлогу

Деревина – тендітний матеріал. На неї впливає волога та зміна температури. Підлоги схильні до гниття і усадки. Якщо закріпити на такій підставі жорстку плитку, вона швидко прийде в непридатність через рухливість підлоги.Як органічний матеріал дерево може покритися цвіллю, його підточують комахи.

Складності укладання плитки на дерев’яну підлогу

Дерев’яна поверхня здатна вбирати в себе вологу або, навпаки, висихати. Все це змінює її розміри. У цьому випадку керамічне покриття або трісне, або провисне. Основа під плитку повинна бути не тільки рівною, але й герметичною. Однак без природної вентиляції дерев’яні дошки гниють.