Вібропрес для тротуарної плитки своїми руками: покрокова інструкція з фото та описом, як зробити пристрій для виготовлення плитки

Вібропрес для тротуарної плитки: види, характеристики, будову та принцип роботи, виготовлення своїми руками

Необхідність виготовлення вібропресу для тротуарної плитки своїми руками випливає із бажання економії коштів. Переваги плиткового покриття на дачній ділянці або території приватного володіння є очевидними.

Якщо порівнювати з асфальтовим покриттям – тротуарна плитка дешевша, укладання не вимагає спец. техніки, її можна вкласти самостійно, не залучаючи з боку робітників, часто сумнівної кваліфікації.

Естетична складова тротуарної плитки набагато вища, а якщо вона виготовлена ​​у відповідність до технології, то прослужить довгі роки.

Як виготовляють тротуарну плитку

Технологія виготовлення тротуарної плитки досить проста: у форми заливається пісочно-цементна суміш і застигає. Але плитка, виготовлена ​​таким способом, вийде пухкою та дуже неміцною.

Щоб отримати потрібний продукт, використовують вібропрес, в якому бетон заливається в матрицю, що вібрує, а зверху на цементний розчин тисне прес. Промисловість випускає такі верстати.

Вони розраховані на виробництво плитки у промислових масштабах.Коштують заводські вібропреси дуже дорого, якщо ви не збираєтеся використовувати верстат у комерційних цілях, його придбання не має сенсу.

Виготовити цей механізм можна самому.