Свердла з керамограніту: різновиди, поради щодо вибору. Інструкція, як і чим свердлити керамогранітну плитку

Свердла по керамограніту: види, розміри та матеріал виготовлення. Особливості вибору та використання інструменту, 65 фото

Керамограніт є різноплановим будматеріалом, що отримується за рахунок спресування гранітних зерен під високим тиском. На виході виходить продукт подібний до природного каменю.

Цей матеріал дуже затребуваний серед користувачів. Обробляти таку сировину не завжди вдасться за допомогою простого інструментарію. Окремі виробники пропонують оснастку для вибору – універсальну або вузьконаправлену для свердлівки у розширеному діапазоні.

У статті будуть розглядатися: наявні види, особливості свердлу для твердого матеріалу керамограніту та інші знання на цю тему.

Особливості керамограніту

Керамограніт став часто застосовуватися у сучасному будівництві. Він знайшов застосування, як обробний матеріал, і ще при створенні вентиляційних фасадів.
< "/wp-content/uploads/rtyvhg_8472.jpg">

Можна звернути увагу на кілька властивих матеріалу:

  • Стійкість до стирання.Це виходить за рахунок властивостей моноліту, де всі інгредієнти з’єднані;
  • Однорідний та неповторний дизайн. Площина плитки може нагадувати різні структури та сировину;
  • Велика міцність. Матеріал задуманий, щоб витримувати великі навантаження та перепади температурних показників. Це дає можливість застосовувати його для зовнішніх та внутрішніх робіт;
  • Малий вбирання води і не ковзає.

Потрібно звернути увагу зокрема на міцність матеріалу, адже від нього залежить якість обробки. Для різання існує кілька варіантів, адже такий процес забезпечити набагато легше.
Для свердління отворів у хід йде лише спеціальне свердло, призначене для керамограніту. Важливо враховувати, що не будь-які інструменти придатні до проточування такого твердого матеріалу. Нерідко свердла не виносять навантаження, що дає можливість застосовувати їх тільки лічені рази.