Інструмент для затирання швів плитки: що вибрати та використовувати для затирання швів? Огляд наборів для розшивки та вирівнювання швів

Інструмент для затирання швів плитки: види та способи формування швів, плюси, мінуси та поради, який краще вибрати

Процес укладання плитки чи керамограніту важливо якісно затерти шви між плитками. Неякісно або неправильно затертий шов недбало виглядає і може призвести до відклеювання плитки та утворення цвілі.

Для того щоб якісно провести роботу важливо знати техніку затирання швів плитки та правильно підібрати потрібний інструмент. У цій статті будуть розглянуті інструменти, які можуть використовуватися для затирання швів плитки, їх переваги та особливості.

Пістолет для затирання швів

Одним із найзручніших у використанні та ефективних інструментів для затирання швів є спеціальний пістолет. Він має просту конструкцію, яка складається з корпусу, рукоятки, спеціального поршня та насадки.

Принцип роботи полягає в тому, що циліндричний корпус пістолета заповнюється спеціальною, заздалегідь підготовленою сумішшю. За допомогою спеціальної кнопки або курка суміш видавлюється поршнем через насадку в шви між плитками.