Коронка по кахлю: як вибрати та користуватися коронкою по кераміці для свердління отворів під розетку та підрозетник

Коронка по кахлю: типи пристосувань, принцип роботи коронок з алмазним та вольфрамовим напиленням для свердління отворів

Облицювання стін кахлем вважається популярним типом декорування простору ванної, кухні та душової. Матеріал відрізняється хорошими експлуатаційними якостями, здатністю захистити від підвищеної вологості та різних типів забруднень. Завдяки керамічній плитці вертикальні та горизонтальні поверхні не деформуються і набувають естетичного вигляду.

Працювати з кахлем під силу професійним майстрам. Справа в тому, що в процесі монтажу поверхня деталей піддається свердлінню, різанні. Завдяки цим маніпуляціям вдається розмістити змішувач, спорудити електричну розетку та зафіксувати підвісні тип меблевої атрибутики. Для цього передбачені спеціальні свердла та коронки.

Особливість коронки для кахлів

Коронка по кахлю є різновидом спеціальної насадки. Її обирають для монтажу плитки. Виріб фіксують на металевий свердло, форма якого схожа на довгастий овал.

У нижній частині присутні невеликі зубці, що дозволяють зафіксувати насадку в отворі на будівельному перфораторі. З нижнього боку є невеликі залізні виступи, на поверхню яких наносять робочий склад.img src=”/wp-content/uploads/rtyvhg_20729.jpg”>Такі види фрез використовують для роботи з керамічною та керамогранітною плиткою. Крім цього, пристрій можна використовувати для мозаїки.

  • Коронка по кахлю допомагає зробити акуратний отвір необхідного діаметру без серйозного пошкодження керамічного декору.
  • Для монтажу використовують спеціальні типи інструментів. Для цього використовують перфоратор або дриль.

Головною вимогою до інструменту вважають мінімальну кількість обертів після запуску.

В результаті після зіткнення інструменту з кахельною поверхнею коронка акуратно вирізує отвір певного діаметра. Для здійснення монтажних робіт професіонали використовують насадки розмір яких варіюється від 40 до 110 мм.