Порожок між плиткою та ламінатом: вчимося робити стик правильно. Огляд кращих способів та методів суміщення

Поріжок між плиткою та ламінатом: 120 фото найкращих варіантів та ідей красивого оформлення стику

В даний час одними з найпоширеніших матеріалів, що застосовуються для покриття для підлоги, є ламінат і плитка з кераміки (або ін.). Інтер’єр сучасних будинків та квартир передбачає наявність будь-яких конструкцій, які забезпечують максимальний комфорт та надійність усередині приміщення.

Кожна деталь є певною метою. Так поріжок між вищевказаними матеріалами згладжує нерівні місця, гарантує поверхні підлоги довгий термін служби. Він також не дозволяє проникнути в непотрібну вологу. Однак його головною функцією є маскування (або ж підкреслення) переходів. Не можна сказати, що він – незамінна в господарстві річ, але все-таки становить певну цінність.

Оформлення порожка

Окрім вологи, у проміжок між підлоговими матеріалами може також потрапити іншого роду сміття, пил. Крім того, поріг здатний витримати й інші впливи, які могли б згубно вплинути на стик, якби там не було порожка.

Однак, крім цього, важливо знати і як оформити цей самий стик. Він необов’язково повинен знаходитися в отворі дверей.

З’єднувальний профіль може знадобитися і в інших місцях, тому корисно дізнатися про інші варіації. Які бувають поріжки? Вони є невід’ємною частиною простору, що оформляється.