Форма для садових доріжок: як користуватися, залити та зробити доріжку за допомогою форми своїми руками (120 фото найкращих ідей дизайну)

Форма для доріжок: покрокова інструкція, як зробити з підручних матеріалів. 120 фото сучасних новинок дизайну

У практичному плані садові доріжки потрібні для зручності переміщення територією ділянки. За бажанням вони можуть стати важливою частиною ландшафтного дизайну та прикрасити його оригінальним виконанням.

Найпростішим варіантом вважається використання готової тротуарної плитки, але по-справжньому перетворити ділянку можна і своїми руками, створивши неповторні форми для заливання, що підходять для конкретного місця.

Переваги саморобних садових доріжок

Придбана в магазині звичайна плитка вирішить питання зручного переміщення садом, скоротить час облаштування, але особливо не прикрасить ландшафт.

Більшість любителів прекрасного воліють оформити доріжки заливкою у спеціальні форми, оскільки такий спосіб має безліч переваг:

  • Невисока ціна. Можна створити красиву та незвичайну садову доріжку із простих підручних та доступних матеріалів.
  • Оригінальне виконання. Саморобні форми зазвичай неповторні та виготовляються під конкретну ділянку.
  • Міцність та довговічність. Правильно відлита з цементного розчину доріжка прослужить довгі роки і не потріскає від великих навантажень.
  • Великі можливості декорування.Садову доріжку можна прикрашати річковою галькою, кольоровим склом або додавати до розчину барвники.

Створення незвичайної доріжки вимагатиме чимало часу та зусиль, але нагородою стане чудовий результат.