Зубчастий шпатель для плитки: навіщо потрібний і як вибрати? Особливості інструменту (розміру та форми зубів гребінки)

Зубчастий шпатель (для укладання плитки): як вибрати розмір та форму зубів гребінки? Основні нюанси нанесення клею

Під час проведення будівельних робіт використовують різні підручні інструменти, що забезпечують правильне виконання обробки та різних видів маніпуляцій. Від пристрою та його якості залежить готовий результат.

Кожен ремонт починається зі шпаклівки горизонтальних та вертикальних площин. Завдяки цьому стіни та стеля виходять рівними, що полегшує подальше їх декорування.

Найчастіше для проведення будівельних та ремонтних робіт вибирають зубчастий шпатель. Цей різновид інструменту застосовується для укладання керамічної та підлогової плитки, а також використовується для створення декоративної фактури.

Де використовують зубчастий шпатель

Конструкція зубчастих шпателів була розроблена понад 10 років тому. Раніше в процесі укладання керамічної та підлогової плитки фахівцю необхідно було самостійно вирівняти клей або цементний розчин.

Для цього потрібно достатньо часу і сил. Після чого у продажу з’явилися вироби з металевими зубами, завдяки яким вдавалося рівномірно розподілити склад на вертикальній горизонтальній площині.

Зубчастий шпатель ще називають гребінцем.Пристрій ручки зроблено за принципом стандартної моделі, а робоча площина виконана з багатьма металевими елементами.