Плитковий клей для теплої підлоги: який краще вибрати та як застосовувати? Рейтинг, поради спеціалістів, відгуки, правила використання

Плитковий клей для теплої підлоги – який краще: поради щодо підбору та грамотного використання (розведення, нанесення, розрахунок)

Через відмінну теплопровідність, при укладанні кахлю або керамограніту поверх теплої підлоги, важливо правильно підібрати плитковий клей. Від цього залежить якість проведених робіт, термін служби плитки, що укладається.

При укладанні плитки на теплу підлогу необхідно підібрати спеціальний клей, який зможе зберігати свої якості та властивості під час перепадів температури.

Види плиткового клею для теплої підлоги

Для того, щоб плиткова підлога прослужила довго, необхідно підібрати правильний клей.


Клей для плитки поділяється на три види, залежно від його складу.

  1. Однокомпонентний. Даний вид клею зручно використовувати та транспортувати. Однокомпонентний клей продається у пластикових відрах. До складу входять такі речовини, як штучні смоли, акрил та інші речовини. Через середній час засихання суміші, укладену плитку можна коригувати до повного засихання клею.
  2. Швидкодіючий двокомпонентний. Перед тим, як приступити до робіт, цей вид клею необхідно замішувати.Такий клей відмінно підходить для укладання плитки на теплу підлогу через хорошу переносимість перепадів температур. Основа клею складається з епоксидної смоли та поліуретану.
  3. Цементний клей. Один із найпопулярніших типів клейової суміші. Він виготовляється на основі піску та спеціальних пластифікацій.

Від речовин, що знаходяться в основі клейкої суміші, залежить її еластичність і міцність після висихання. Також важливі їхні пропорції та добавки.