Еластичний клей для плитки на фанеру: що це таке та для чого потрібен. Властивості клею, принципи укладання плитки своїми руками

Еластичний клей для плитки на фанеру: навіщо потрібен і як використовувати в обробці? Особливості клею, підготовка та техніка укладання

Минули ті часи, коли для укладання керамічної плитки застосовувалися унікальні клейові склади, пошук яких нерідко був досить непростою справою. Сьогодні магазини будівельних розчинів пропонують плитковий клей на будь-який смак та гаманець.

Дослідні будівельники добре знаються на різних видах клеїв. Але багато людей хотіли відремонтувати свій будинок самостійно. При цьому часто не знають, який клей для плитки краще вибрати.

Сучасний плитковий клей

Сучасні склади випускаються у різних змінах, що відрізняються стійкістю своїх розчинів до вологи. Плитковий клей підвищеної еластичності наноситься в місцях з наявністю високої загрози виникнення деформацій.

Сюди входять підлога з підігрівом, балкони, тераси, веранди. Як правило, всі ці види досить стійкі до води, тому ідеально підходять для використання на кухнях, ванних кімнатах, ванних кімнатах.

  • Клеї для плитки – це порошкові речовини, що складаються з основних сполучних, наповнювачів, наповнювачів, спеціальних добавок (водоутримуючі, полімерні модифікатори, пластифікатор, антифриз).
  • Різні типи складів мають різні властивості: високу адгезію, тривалу міцність, підвищений розподіл, відсутність усадки, високу пластичність, швидке затвердіння, підвищену пористість і морозостійкість.