Кращий клей для плитки: рейтинг 2024 року ТОП-15 популярних марок клею для зовнішніх та внутрішніх робіт + поради профі

Кращий клей для плитки: поради, як підібрати та розрахувати витрати для настінних або підлогових видів керамічної плитки

У наші дні майстри ремонту все частіше звертаються до такого матеріалу, як плитка. Крім своїх навичок, потрібно мати ще й добрий клей в арсеналі. Для вдалого укладання плитки без пошкоджень та неприємних нюансів потрібно дуже постаратися, особливо якщо ви не фахівець.

Саме правильно підібраний клей грає 50% у вдалій поклейці. Перш ніж приступати до приклеювання плитки, уважно вивчіть види клеїв, їх призначення та правильне застосування. Крім того, необхідно знати критерії вибору та як правильно розрахувати кількість клею.

Види плиткового клею

  1. На цементній основі – цей різновид клею вважається найбюджетнішим і надійнішим. Єдиним недоліком є ​​те, що приготовлена ​​маса швидко застигає і у випадку, коли ви приготуєте багато розчину – він може застигнути.
  2. Дисперсійний – така речовина має високі характеристики, з чого випливає, що плитку, приклеєну таким способом неможливо просто відклеїти, потягнувши за край. Для того, щоб її зняти, необхідно скористатися спеціальним розчинником, за допомогою якого плитка легко відклеяться або необхідно використовувати спеціальний інструмент для зняття плитки.
  3. Полімерний – розчин готується на поліуретановій основі.За ціновою категорією він набагато дорожчий і цементний, і дисперсійний.