На який клей класти плитку на гіпсокартон? ТОП-10 марок та популярних виробників клею + інструкція, як наносити та правильно використовувати

На який клей класти плитку на гіпсокартон? Виробники та витрати клею, види, технологія монтажу, підготовка основи, ціна

З року в рік будівельна галузь розвивається семимильними кроками. З’являється купа нової сировини, яку як завойовують серця споживачів, так і відштовхують від себе. Поява такого матеріалу, як гіпсокартон відразу ж викликало захоплення у звичайних обивателів та у фахівців. Його популярність обумовлена ​​їхньою універсальністю, він застосовується і зовні будівлі і всередині.

Деякі виробники, намагаючись здивувати своїх покупців, виготовляють листи зі спеціальними покриттями, які захищають їх від вологи, перепадів температур та багатьох інших атмосферних факторів.

Саме таке вологостійке облицювання дуже поширене серед оздоблень кухонь або ванних кімнат. Одним із традиційних способів оформлення зазначених приміщень є укладання плитки. Тут важливо розуміти всі особливості нанесення спеціального клею на гіпсокартон, розглянути всі популярні моделі сумішей.