Плитковий клей Кнауф (Knauf): види, характеристики, плюси та мінуси клею Кнауф Флізен, Флекс та Мармур для облицювальних робіт

Плитковий клей Кнауф: особливості, популярні марки, витрата клею на 1 м2, плюси та мінуси, різновиди та застосування

Застосування спеціального клею дозволяє дотримуватися правил технології укладання. Клей для плитки підбирається для цього спеціально з урахуванням всіх характеристик. Практика облицювальних робіт показала, що найчастіше майстри у своїй роботі вважають за краще мати справу з торговою маркою Кнауф, яка провадиться в Росії.

Застосовують такі склади в широкому спектрі діяльності, завдяки доступності цін та можливості проводити оздоблення як усередині будівель, так і з фасадного боку. Причому підстави можуть бути різні для обробки керамікою або керамогранітом. На вигляд така суміш сірувата і густа. Має зовсім невелику плинність.

Застосування плиткового клею Кнауф

Особливо цінується склад за свою якість міцно забезпечувати з’єднання найважчих плашок, а таке завдання не завжди під силу кожної суміші, навіть якщо вона дорого коштує. Правильно підібраний виробником склад із дрібнофракційним пісочком та портландцементом високої якості забезпечує таку характеристику. Крім того, наявність додаткових складових гарантують споживачеві стійкість матеріалу до відторгнення вологи поряд із стійкістю до перепадів температур.

Цінною якістю вважається здатність складів Кнауф забезпечувати захисні властивості, що перешкоджають виникненню грибка та цвілі. Продукція належно сертифікована за якісними показниками, відповідаючи при цьому всім необхідним вимогам нормативної документації.