Клеї для плитки Юніс (Unis): види, витрати, характеристики, відгуки. Інструкція із застосування для керамічної плитки

Клеї для плитки Юніс (Unis): для оздоблення житлових або промислових будівель + популярні марки та сфера застосування клею

Вітчизняна компанія Юніс має досить велику популярність у країні. Вироблені сухі склади зазвичай знаходяться на 3 місці за популярністю. Багато професіоналів вибирають саме цей клей для своєї роботи.

Варто також зазначити, що це єдина вітчизняна компанія, яка за 20 років змогла зберегти своє існування, і поступово просунутися в топ-3 найякіснішої та найзатребуванішої продукції.

Як правильно вибрати відповідний склад

Компанія Юніс випускає кілька різновидів клею. Існує кілька лінійок, кожна з яких оптимально підходить лише для певних завдань.

Розглянемо детальніше найпопулярніші склади, їх перевагу та призначення.

Unis плюс

Цей різновид є універсальним. Може використовуватися для укладання практично будь-якої плитки, незалежно від її форми та розміру.

Має граничне навантаження в 100 кг на квадратний метр, цього буде достатньо не тільки для внутрішніх робіт, але і для зовнішніх.

Цей склад користується великою популярністю, тому що він дуже поширений, має прийнятну ціну та відмінну адгезію фактично з будь-яким матеріалом, що дозволяє викладати плитку не тільки на бетонну поверхню, а й на метал, дерево та ряд інших матеріалів.

>