Плитковий клей Старатели: види, популярні марки, відгуки, технічні характеристики, переваги та недоліки клею

Плитковий клей Старатели: властивості, сфера застосування, витрата на 1 м2. Посібник з використання клею для початківців

Жодна поклейка плитки не обійдеться без клею. Безпосередньо правильно підібраний клей грає 90% у вдалому обклеюванні та клей російського бренду «Старотелі» допоможе вам у цьому. Компанія зарекомендувала себе на ринку дуже давно.

Чому так сталося? Відповідь досить проста – клей має високі технічні характеристики і, до того ж, досить низьку ціну. Тобто, клей може дозволити собі кожна людина і не помилитися.

Характеристики плиткового клею Старатели

Перш ніж переходити до ознайомлення з різновидами клею «Старотелі», варто ознайомитися трохи ближче безпосередньо з його характеристиками.

  • Універсальність – розчин можна використовувати як для кладки плитки на підлогу, так і на стіну.
  • Вологостійка – з обережністю вибирайте клей для ванної кімнати, душової та кухні. Ці приміщення завжди будуть володіти високою вологістю. Відповідно необхідно підібрати клей, стійкий до вологи, а клей «Старотелі» саме такий.
  • Висока клейкість – клей досить міцно утворює зчіпку з плитковими матеріалами.
  • Еластичність – речовина вийде еластичною і її особисто вам зручно наносити на плитку.
  • Морозостійкість – речовина може витримувати температуру близько -50°C. Таким чином, можна зробити висновок, що його можна використовувати для клейки плитки на вулиці.
  • Адгезія – клей можна використовувати і з плиткою, і з бетонною основою.