Способи очищення плитки від плиткового клею: ефективні методи, як правильно і чим відтерти керамічну плитку від старого клею

Способи очищення плитки від плиткового клею: покрокова інструкція, як прибрати розчин із зворотного боку для повторної установки

Керамічна плитка виглядає досить красиво в інтер’єрі квартири та користується певною популярністю. На сьогоднішній день ринок може запропонувати безліч однотонних плиток, плиток з фото-дизайном, орнаментом, імітацією під природні матеріали, такі як дерево, мармур камінь та інші. Її використання може надати внутрішньому оздобленню квартири особливого лиску.

Однак, варто все ж таки помітити, що сам процес облицювання приміщення керамічними плитами є досить складною і брудною роботою. І варто звернути знімання, що під час скріплення кераміки використовується клей, що залишає слід на її поверхні.

Більш того, при повторному використанні старої кахлі доводиться зачищати і другий бік, що є досить проблематичним заняттям. То як же його позбутися, не пошкодивши обидві поверхні? У цій статті ви знайдете необхідну інформацію про те, як дієво, швидко та без втрат зачистити плитку.