Плитковий клей Litokol (Літокол): характеристика, склад, популярні марки, відгуки + поради щодо вибору та використання

Плитковий клей Litokol (Літокол): види клею, підготовка основи, приготування розчину та особливості його нанесення

Жоден облицювальний процес не обійдеться без клею. Саме правильно підібраний клей грає дуже важливу роль у вдалому обклеюванні та плитковий клей італійського бренду «Litokol» допоможе вам у цьому. Компанія зарекомендувала себе на ринку дуже давно.

Чому так сталося? Відповідь досить проста – клей має високі технічні характеристики і, до того ж, досить низьку ціну. У цій статті розберемо основні характеристики та базові види даного клею.

Характеристики плиткового клею Litokol

Перш ніж переходити до ознайомлення з різновидами клею «Litokol», варто ознайомитися трохи ближче безпосередньо з його характеристиками.

  • Універсальність – розчин можна використовувати як для кладки плитки на підлогу, так і на стіну. Робота відбувається з кахлем, мозаїкою та керамогранітом.
  • Вологостійка – з обережністю вибирайте клей для ванної кімнати, душової та кухні. Ці приміщення завжди будуть володіти високою вологістю. Відповідно необхідно підібрати клей, стійкий до вологи, а клей Litokol саме такий.
  • Висока клейкість – клей досить міцно утворює зчіпку з плитковими матеріалами.
  • Адгезія – клей можна використовувати і з плиткою, і з бетонною основою.
  • Еластичність – речовина вийде еластичною і її особисто вам зручно наносити на плитку. За своєю формою нагадує пасту.
  • Морозостійкість – речовина може витримувати температуру близько -50°C. Таким чином, можна зробити висновок, що його можна використовувати для клейки плитки на вулиці.