Водяна тепла підлога під плитку: покрокова інструкція з монтажу + схема підключення та укладання плитки своїми руками (90 фото)

Водяна тепла підлога під плитку своїми руками від А до Я: пристрій конструкції, монтаж та підключення водяної системи

На території Росії дуже холодно взимку, але бувають надто морозні роки. У деяких регіонах температура тривалий час тримається в межах -20 і до -35 градусів. Як рятуватись? Використовується спеціальне харчування, теплий одяг, утеплення житла. Організм північного мешканця пристосований до низької температури, але багато хто прагне використовувати сучасні технології для благоустрою житлових метрів. Особливо це популярно у південній та середній смузі Росії.

Тут люди менш підготовлені до затяжної та надто холодної зими. Тому рятуються завдяки монтажу водяної підлоги під плитку. Але це дуже дорого? Тому розглянемо, як це робиться своїми руками.

Водяна тепла підлога під плитку

Слід усвідомити, що можна спиратися на кілька методів монтажу теплої водяної підлоги під плитку. Але в будь-якому випадку труба під стяжкою вважається головним елементом системи.

Популярні технології:

  1. Експлуатація труб із застосуванням пазів для монтажу.
  2. Застосування арматури або сталевої сітки для монтажу.

Важливо: Для будь-якої технології потрібні якісні труби, оскільки вони є основою тривалості експлуатації водяної системи.